محل تبلیغات شما

نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتقاد دارم که چهار استان کشور باید مورد بازنگری قرار گیرد و به استان‌های کوچک‌تر تقسیم شوند، سیستان و بلوچستان به سه استان، فارس،کرمان و اصفهان نیز هرکدام به دو استان تقسیم شوند.

نظر نماینده نجف‌آباد پیرامون کوچک شدن 4 استان

به گزارش خبرگزاری فارس از نجف‌آباد، ابوالفضل ابوترابی ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: اعتقاد دارم که چهار استان کشور باید مورد بازنگری قرار گیرد و به استان‌های کوچک‌تر تقسیم شوند، سیستان و بلوچستان به سه استان، فارس،کرمان و اصفهان نیز هرکدام به دو استان تقسیم شوند. 

نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: موافق تشکیل استان گلساران با مرکزیت کاشان و متشکل از کاشان، دلیجان، نطنز، محلات، گلپایگان، میمه و آران و بیدگل هستم، این طرح با رأی مثبت از 21  رأی، مورد تصویب کمیته ویژه قرارگرفته و در نوبت بررسی در صحن علنی مجلس است؛ بوروکراسی اداری در استان اصفهان، باعث آزار ارباب‌رجوع می‌شود که با کوچک شدن  برخی استان‌ها، از مشکلات اداری کاسته و سبب افزایش بودجه تخصیص‌یافته به هر استان می‌شود. 

نتیجه انتخحابات 2 اسفند 1398 در کاشان و آران و بیدگل

طرح استان جدید به مرکزیت کاشان در نوبت بررسی علنی در صحن مجلس

نظر نماینده نجف‌آباد پیرامون کوچک شدن 4 استان

استان ,تقسیم ,مورد ,نجف‌آباد ,مجلس ,اصفهان ,سیستان و ,و بلوچستان ,بلوچستان به ,به سه ,شوند، سیستان ,تقسیم شوند، سیستان ,کوچک‌تر تقسیم شوند، ,استان‌های کوچک‌تر تقسیم ,مجلس شورای اسلامی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها